fbpx
USA1 - Wyprawa_do_USA_23.jpg

Wyprawa do USA. United States of Nomads

Pamiętasz te zabawy w kowbojów i szeryfów? Chodziłeś z koltami przy pasku niczym John Wayne? Marzyłeś o noclegu przy ognisku na bezkresach Monument Valley? Zapraszamy na wyprawę do USA!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy autorski program z trasą prowadzącą naszymi ścieżkami, odbiegającymi od standardowych i utartych turystycznych szlaków. Poza miejscami typu “must see” mamy do zaoferowania wiele ciekawych i nieznanych dotąd miejsc. Jeśli chcesz przeżyć prawdziwą przygodę i szukasz ekipy, z którą zobaczysz coś więcej poza pozycjami z przewodnika to ruszaj na podbój tego wspaniałego kraju.

Background

USA z Legal Nomads. Zobaczcie Amerykę jakiej nie nigdy nie poznaliście!

Dlaczego warto dołączyć do naszej wyprawy po USA?

USA_2018 - Wyprawa_do_USA_2018_759.jpg

Dwóch doświadczonych i przygotowanych merytorycznie przewodników, dobrze znających teren, wielokrotnie wizytujących trasę wyprawy.

USA_2018 - Wyprawa_do_USA_2018_51.jpg

Prawdziwe amerykańskie vany poniosą nas przez rozległę autostrady. Noclegi w 3* hotelach.

USA_2018 - Wyprawa_do_USA_2018_544.jpg

Mała grupa to gwarancja niemal rodzinnej atmosfery podczas wyprawy.

Wyprawa do USA. United States of Nomads - miejsca i aktywności

TERMIN WYPRAWY:
24.05-8.06.2019
+ HAWAJE (opcja, 5 noclegów):
8.06-15.06.2019

KRAJ: USA

TYLKO 14 OSÓB

10 490 zł + bilety lotnicze
opcja Hawaje: +5950 zł

   • Przeżycia w Death Valley
   • Szaleństwa w Las Vegas
   • Przelot helikopterem do Grand Canyon (opcja)
   • Trekking po Angels Landing w Zion National Park
  • Antelope Canyon, Horseshoe Bend i Monument Valley
  • Przejazd z Durango pociągiem retro do Silvertone
  • Jazda jeepami w górach w Telluride
  • Prekolumbijskie osiedla indiańskie w Mesa Verde
  • Legendarny Dziki Zachód w Tombstone
  • San Diego i lotniskowiec USS Midway (opcja)
  • Yuma, Los Angeles, Mulholland Drive, Sunset Boulevard, Venice Beach, Santa Monica
  • Zabawa w Universal Studios w Hollywood
  • Malownicze miasteczko pośród winnic z polskim akcentem – Paso Robles
  • Jazda Highway 1
  • Monumentalne sekwoje w Sequoia National Park
Background

Wyprawa do USA. Najpiękniejsze zakątki Południa.

Zapraszamy na wyprawę do Stanów Zjednoczonych! Projekt United States of Nomads to dwa tygodnie poznawania wspaniałej przyrody i zabytów natury tego kraju. Będzie rówież wiele zabawy!

Zadzwoń, napisz i zapytaj!

Igor Olejniczak Legalnomads

Igor Olejniczak

+48 501740604
igor@legalnomads.pl

Skontaktuj się z nami, by zarezerwować miejsca i poznać szczegóły wyprawy.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Igora Olejniczaka, prowadzącego działalność pod firmą „LEGAL NOMADS, RECTRUE IGOR OLEJNICZAK” z zakładem głównym pod adresem: ul. Pielęgniarska 16, 51-180 Wrocław, NIP: 8942523995, moich danych osobowych, w tym mojego imienia i nazwiska oraz adresu e-mail, w celach związanych z korzystaniem z serwisu internetowego, w tym z formularza kontaktowego w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

[recaptcha]

Dlaczego ciągnie nas do USA?

Środkowy Zachód i Zachód USA to miejsca legendarne. Przez lata ciągnęli tu żądni bogactwa i przygód poszukiwacze złota, osadnicy, farmerzy, wszelkiej maści wyrzutki i stróżowie prawa, ludzie pracowici i rzezimieszki. Obowiązują tu proste zasady – bądź otwarty na ludzi, uczciwy, pracowity i szanuj słowa, które wypowiadasz. Każdy stan USA ma swoją specyfikę, ale wszystkie jeden wspólny mianownik, który łatwo poczuć będąc na miejscu, ale trudno opisać, dlatego skrótowo mówi się nań „American Dream”.

Pamiętasz te zabawy w kowbojów i szeryfów? Chodziłeś z koltami przy pasku niczym John Wayne? Marzyłeś o noclegu przy ognisku na bezkresach Monument Valley? Kto z nas z wypiekami na twarzy nie śledził przygód bohaterów westernów? Kto nie wychował się na amerykańskich filmach i mitach z Dzikiego Zachodu lub rodem z Kalifornii? Ta atmosfera jest ciągle doskonale wyczuwalna w miejscach, w które chcemy Was zabrać. Nevada, Utah, Kolorado, Nowy Meksyk, Arizona i Kalifornia to miejsca absolutnie wyjątkowe i każdemu z nich należałoby poświęcić kilka tygodni na eksplorację. Bardzo zróżnicowane krajobrazowo, od pustyń przez równiny, łagodne góry oklejone winnicami po dzikie, górskie krajobrazy Kolorado. Unikalne formacje skalne (choć zgodnie musimy przyznać, że miejscami łudząco podobne do tych, które widzieliśmy w Afryce Południowej) i oszałamiająca roślinność z gigantycznymi sekwojami na czele, zapierające dech w piersiach malownicze drogi, którymi będziemy przecinać kolejne pasma górskie niczym bohaterowie „Konwoju”, „Blue Highway”, „Prostej Historii” i innych ikonicznych filmów drogi, to czeka Was podczas tej podróży.