fbpx

Legal Nomads dla biznesu

Zapraszamy na wyjazd motywacyjny, którego nigdy nie zapomnicie! Legal Nomads to nie tylko półprywatne wyprawy w najpiękniejsze miejsca na świecie. Wszystkie nasze trasy są również dostępne, po konsultowanej z klientem modyfikacji, w formie wyjazdów incentive. To znakomita forma wyróżnienia nie tylko najlepszych pracowników, ale również partnerów czy klientów biznesowych.

Background
Namibia2018jesien - Wyprawa_do_Namibia_jesien_2018_59.jpg

Z prawdziwą przyjemnością polecam wyprawy organizowane przez Igora Olejniczaka. Namibia to dziewiczy, ale niesamowicie piękny kraj, dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu organizatorów nic nie odwracało mojej uwagi od jej pięknych krajobrazów. Dziękuję za wspaniałą atmosferę, a przede wszystkim prawdziwą pasję ekipy.

Mateusz Poznański
ING Bank Śląski

uganda2018 - Wyprawa_do_Ugandy_2018_39.jpg

Jeśli poszukujecie wygód, paskudnych drinków z all-inclusive i basenów z podgrzewaną wodą, to zdecydowanie odradzam. Jeśli natomiast chcecie doświadczyć traperskiej przygody, zanurzyć się głęboko w Afryce, zobaczyć jak naprawdę wygląda życie rdzennych mieszkańców tego ogromnego kontynentu, zajrzeć w miejsca, gdzie turyści nie zaglądają i to wszystko we wspaniałej atmosferze pionierskiej przygody, to trafiliście pod właściwy adres.

Michał Truchanowicz
Microsoft

Kolumbia_2018 - Wyprawa_do_Kolumbii_2018_105.jpg

Moje wszelkie oczekiwania dotyczące tego wielkiego kawałka Afryki się spełniły, a moje ego zostało w pełni zaspokojone, tym co zobaczyłem, przeżyłem i tym co przygotowano dla mnie w Namibii. Auta terenowe, namioty i doborowe towarzystwo – to prawda, spełniły się moje marzenia.

Piotr Deutsch
ProOfice

Incentive inny niż wszystkie

Legal Nomads kompleksowo zajmuje się przygotowaniem wypraw dla zorganizowanych grup i wyjazdów motywacyjnych. Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z biznesem, dostarczyło niezapomnianych wrażeń ponad 400 osobom. Dzięki Legal Nomads poznali uroki Peru, offroad w Namibii czy rozegrali mecz piłki nożnej na Zanzibarze.

Każda wyprawa incentive jest skrupulatnie przygotowywana i planowana przez wiele miesięcy. Nasze wyjazdy znacząco różnią się od typowych wypadów motywacyjnych, ale doświadczenia poznania świata są o niebo lepsze i bardziej wartościowe.

Background

Wśród naszych Klientów są:

Solidny partner w podróży

Legal Nomads to solidny partner z doświadczeniem w organizacji wypraw w trudno dostępne i mało odkryte miejsca. Posiadamy wszystkie należne dokumenty, takie jak Wpis do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych oraz gwarancje turystyczne.

Nasi przewodnicy posiadają również przeszkolenie medyczne, a w przypadku wyjazdów z dala od cywilizacji, dobrze zaopatrzoną apteczkę. Korzystamy wyłącznie z zaufanych, dobrych linii lotnicznych, starając się, by droga do miejsca docelowego była jak najkrótsza.

Background

Portfolio wypraw

Botswana_2018_171

Afryka

Namibia
RPA
Botswana
Zanzibar
Mozambik

Kolumbia_2018 - Wyprawa_do_Kolumbii_2018_895.jpg

Ameryka Południowa

Kolumbia
Peru
Argentyna
Chile

USA_2018 - Wyprawa_do_USA_2018_662.jpg

Ameryka Północna i Centralna

USA
Kanada
Kostaryka

Zadzwoń lub napisz do nas, a przygotujemy incentive specjalnie dla Twojej firmy!