fbpx

Projekt Namibia. Najpiękniejsze oblicza Afryki

Wyprawa do Namibii

Piękno namibijskiej ziemi ma pełne mocy, ostre kolory. I choć to przyjazne i kojące miejsce – zawsze traktujmy je z szacunkiem i pokora bowiem jesteśmy tu tylko gośćmi. Jeśli szukacie przygody i kontaktu z naturą, a przy tym chcecie eksplorować nowe tereny, to nasza wyprawa jest właśnie dla Was.

Background

Namibia - wyprawa Twojego życia!

Wyprawa do Namibii - dlaczego warto jechać z nami?

Igor Olejniczak Legalnomads

Dwóch doświadczonych i przygotowanych merytorycznie liderów, znawców Afryki, odwiedzających ją kilka razy w roku

Wyprawa Namibia Legalnomads

Wszystkie atrakcje są ujęte w cenie! Nie musisz martwić się żadnymi ukrytymi opłatami

Wyprawa do Namibii Legalnomads

Mała grupa pozwoli na bliższe poznanie lokalnej społeczności i lepsze zrozumienie odwiedzanego kraju

Wyprawa Namibia - miejsca i aktywności

TERMINY WYPRAW:
29.10-14.11.2023 BRAK MIEJSC
31.10-16.11.2023 BRAK MIEJSC
10.03-26.03.2024 BRAK MIEJSC
12.03-28.03.2024
20.10-05.11.2024

KRAJ: NAMIBIA
TYLKO 14 OSÓB
11 390 zł + bilet lotniczy

Wyprawa do Namibii

Pustynia Namib, Sossusvlei, Swakopmund, quady i sandboarding na wydmach, rejs katamaranem po Atlantyku, kolonia kotików afrykańskich, Ugab River, Aba-Huab River, masyw Brandberg, Twyfelfontein, buszmeni Damara, Damaraland, Palmawag, wspaniały off-road kanionami i korytami rzek Hoanib, Hoarusib i Khumib, magiczne Purros, liczne safari z dzikimi zwierzętami, Kaokoland, Epupa Falls, Himba, Herero, Kunene River, Ruacana Falls, farma gepardów, spotkanie z nosorożcami w Waterberg Plateau – wspólne wieczory przy ognisku pod baldachimem z gwiazd, najwspanialsze zachody i wschody słońca i wiele innych niezapomnianych przeżyć

 

Zadzwoń, napisz i zapytaj!

Igor Olejniczak Legalnomads

Igor Olejniczak

+48 501 740 604
igor@legalnomads.pl

ania

Anna Olejniczak

+48 509 627 711
ania@legalnomads.pl

Zostaw nam swój adres, a prześlemy oferty aktualnych wypraw.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Igora Olejniczaka, prowadzącego działalność pod firmą „LEGAL NOMADS, RECTRUE IGOR OLEJNICZAK” z zakładem głównym pod adresem: ul. Pielęgniarska 16, 51-180 Wrocław, NIP: 8942523995, moich danych osobowych, w tym mojego imienia i nazwiska oraz adresu e-mail, w celach związanych z korzystaniem z serwisu internetowego, w tym z formularza kontaktowego w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  [recaptcha]

  Background

  Namibia – wyprawa jako pozycja obowiązkowa

  Dla kochających przestrzeń i wolność Namibia to pozycja obowiązkowa. Obszar trzykrotnie większy od Polski a zamieszkały jest jedynie przez dwu-milionową serdeczną ludność. Zapierające dech w piersiach widoki, obce plemiona, bogata roślinność i dzikie zwierzęta w swoim naturalnym środowisko zauroczą każdego bez wyjątku.

  Księżycowa Namibia, wraz z wybrzeżem Atlantyku zaspokoją nawet najbardziej wybrednych podróżników. Karmienie pelikanów, możliwość obserwowania dzikich delfinów z pokładu 45 stopowego katamaranu, wizyta w ogromnej kolonii kotików, offroad samochodami terenowymi, szaleństwa quadami na wydmach pustyni – to dawka adrenaliny, która na długo zapadnie w pamięci.