fbpx
kostaryka - Kostaryka_PuraVida_26.jpg

Wyprawa do Kostaryki. Rajski plener

Będzie to wyprawa na dwóch płaszczyznach – z jednej strony eksplorowanie Kostaryki, z drugiej fotograficzne dokumentowanie jej cudów natury i ludzi. Ta część będzie prowadzona przez profesjonalną fotografkę i fantastyczną osobę Izabelę Urbaniak.

Background

To wyprawa dla pasjonatów fotografii. Jedź z nami i zrób najpiękniejsze zjęcia natury!

Dlaczego warto jechać z nami na wyprawę do Kostaryki

Magda Ladanaj Legal Nomads

Dwoje doświadczonych i przygotowanych merytorycznie przewodników, dobrze znających teren i miejscową ludność.

Wyprawa do Kostaryki - atrakcje z Legal Nomads

Ekologiczne butikowe hotele.

Zespół Legal Nomads i Wyprawa do Kostaryki

Warsztaty fotograficzne 24h. Niewielka grupa uczestników to okazja dzielenia się pasją i wspaniały relaks

Miejsca i aktywności w trakcie fotowyprawy po Kostaryce

TERMIN: 14.10-25.10.2018

KRAJ: KOSTARYKA

TYLKO 10 OSÓB

  10 477 zł + bilety lotnicze

 • Warsztaty fotograficzne w Puerto Viejo
 • Dżungla i okolice Samasati
 • Wioska Bribri
 • Ceremonia kakao oraz Góry Talamanca
 • Plenery fotograficzne w najpiękniejszych parkach natury
 • Plantacja Kawy na wulkanie Poas
 • Wodospad Del Toro
Background

Kostaryka – fotowyprawa przez krainę szczęścia

Zapraszamy w podróż do Kostaryki, pełną soczystych kolorów i pięknych dźwięków. Do tego ogarniętego, uporządkowanego, wspaniałego chaosu!

Zadzwoń, napisz i zapytaj!

Igor Olejniczak Legalnomads

Igor Olejniczak

+48 501740604
igor@legalnomads.pl

Skontaktuj się z nami, by zarezerwować miejsca i poznać szczegóły wyprawy.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Igora Olejniczaka, prowadzącego działalność pod firmą „LEGAL NOMADS, RECTRUE IGOR OLEJNICZAK” z zakładem głównym pod adresem: ul. Pielęgniarska 16, 51-180 Wrocław, NIP: 8942523995, moich danych osobowych, w tym mojego imienia i nazwiska oraz adresu e-mail, w celach związanych z korzystaniem z serwisu internetowego, w tym z formularza kontaktowego w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  [recaptcha]

  Wyprawę prowadzą dwie pasjonatki, co sprawia, że będzie ona wyjątkowa i niepowtarzalna. Izabela Urbaniak jest od kilkunastu lat zakochana w fotografii, natomiast Magdalena Ładanaj jest zakochana w Kostaryce.

  Izabela Urbaniak, wytrawna fotografka, która będzie prowadziła warsztaty podczas całej wyprawy, dzieliła się swoim doświadczeniem i na bieżąco odpowiadać na pytania. Ten wyjazd jest stworzony przez fotografów dla fotografów. Tu mają znaczenie plenery, czas kiedy będą robione zdjęcia, by było idealne światło. Skonstruowaliśmy program tak, by robić zdjęcia w tzw. „magic hour” (magiczna godzina). Dobry fotograf nie zawsze jednak ma idealny czas, światło, czy miejsce – dlatego nasza fotografka pokaże, jak zrobić unikalne zdjęcie, również w mniej korzystnych warunkach. Wiadomo, że ekspedycja fotograficzna to czas na rozmowy o aparatach, obiektywach, technikach fotograficznych, doświadczeniach, plenerach  – dlatego dedykowana jest tylko tym, których to interesuje i pasjonuje. Dzięki czemu nikt nie będzie pośpieszał, tylko będzie można spokojnie wyczekać na „ten moment”. Jedyny czas kiedy będziemy musieli być zmobilizowani czasowo to wyjazd na lotnisko.

  Ekspedycja do Kostaryki to wyprawa bez porównań, otwarta na nowości, nieprzewidywalna. Zaplanowaliśmy trasę tak, by nie powtarzać miejsc, sytuacji, otoczenia. Będziemy korzystać z tego, co daje ten kraj – raj. Kierowaliśmy się jego różnorodnością, zmiennością i dzikością. Kostaryka to mikro i makrokosmos w jednym – to soczysta, kolorowa roślinność, zwierzęta, ptaki.

  Podróżując i wsłuchując się w jej historię, rytm, dźwięki dotrzemy na jej nie eksploatowany fotograficznie koniec. Wyprawa do plemienia Bribri, które od 3000 lat chodzi tymi samymi ścieżkami postrzegamy jako nowość i idealne miejsce na fotografię portretową oraz plenerową. Fotograf poszukuje inspiracji, czeka na idealny moment, perfekcyjne światło, by zatrzymać na zdjęciu obraz jakiego nikt inny nie widział, ten idealny moment pełen niepowtarzalnych detali i emocji.