fbpx

Zanzibar w dobre formie

ZANZIBAR W DOBREj FORMIE

Zapraszamy Was na wyprawę na rajską wyspę Zanzibar, położoną na wschodnim wybrzeżu Afryki, pachnącą przyprawami, zachwycającą pięknymi plażami i zawsze gorącą.

Wyprawa będzie obfitować w atrakcje związane z lokalizacją, ale tym razem wyjazd będzie miał bardzo aktywny charakter. Dzięki współpracy ze znakomitym trenerem personalnym, Elefteriosem Burlidisem, miłośnikiem biegów  survivalowych, instruktorem fitnessu, pasjonatem sportów walki i aktywnego stylu życia, proponujemy Wam spędzenie tygodnia lub dwóch na poznawaniu zakątków Zanzibaru połączonym z dopasowanym do potrzeb każdej uczestniczki i każdego uczestnika treningiem kondycyjnym, nastawionym na podniesienie ogólnej wydolności, poprawę sprawności i utratę tkanki tłuszczowej.

Background

Gotowi na budowanie formy w Afryce?

Dlaczego warto udać się z nami na Zanzibar

29b56e52-088d-48e2-a7f0-f62245f875c0

Doświadczony i profesjonalny trener, który indywidualnie poprowadzi treningi.

IMG_7025

Codzienne treningi, ale również relaks i zwiedzanie wyspy.

Zanzibar_36

Pyszne owoce morza, warzywa i doskonałe przyprawy

Zanzibar w formie. Aktywności i atrakcje

TERMIN:
15.06-25.06.2020
Możliwość wydłużenia wyjazdu o 5 dni!
KRAJ: TANZANIA
WYSPA: ZANZIBAR
EKIPA: TYLKO 14 OSÓB
6990 zł + bilety lotnicze
opcja rozszerzona
+1690 zł
  • treningi personalne pod okiem profesjonalnego trenera
  • wypoczynek w komfortowym hotelu z basenem nad oceanem
  • doskonała kuchnia – świeże ryby i owoce morza
  • piękne plaże i snorkeling w przejrzystych wodach oceanu indyjskiego
  • spotkanie z żółwiami morskimi
  • zwiedzanie wyspy pod okiem doświadczonego przewodnika i znawcy Afryki
  • zwiedzanie kolonialnego miasta Stone Town (opcja)  wpisanego na listę UNESCO
  • Spice Tour – wycieczka na plantację przypraw (opcja)
  • Blue safari (opcja) – rejs tradycyjną łodzią Dhow – snorkeling, plaże, lasy mangrowe, owoce morza
  • wycieczka rowerowa po północnej części wyspy (opcja)
  • nurkowanie i snorkeling – wyspa Mnemba (opcja)
  • pływanie z dzikimi delfinami  (opcja) – Kizimkazi
  • wizyta w Jozani Chwaka Bay National Park (opcja) – tropikalny las z małpkami Gerezenka
  • masaże i zabiegi w SPA (opcja)
  • wycieczka na Prison Island (opcja) – rejs na wyspę do Sanktuarium Żółwi Olbrzymich

 

 

 

 

Background

Ćwiczenia, zwiedzanie i relaks czyli Afryka na sportowo

Każdego dnia zaproponujemy Wam sporą dawkę ćwiczeń fizycznych z elementami takimi jak treningi obwodowe, tabata, jogging, ćwiczenia z wykorzystaniem masy ciała i prostych przyrządów, poprawiających koordynację i podnoszących ogólną sprawność. Do każdego z Was podejdziemy indywidualnie, dostosowując częstotliwość i intensywność ćwiczeń do możliwości.

Nie musisz obawiać się, że nie poradzisz sobie z treningami! Elefterios jest doświadczonym trenerem i dzięki wieloletniej praktyce będzie w stanie udzielić każdemu odpowiednich wskazówek skalując trudność oraz intensywność ćwiczeń, tak aby były one jak najbardziej efektywne. Wszystkie ćwiczenia będziemy prowadzić na wolnym powietrzu, na plażach lub w zaciszach ogrodów, w których położony jest nasz hotel. Treningi będą się odbywały w dwóch sesjach, porannej i popołudniowej.

Na początku oraz na końcu wyjazdu każda uczestniczka i każdy uczestnik zostaną zmierzeni i zważeni, przeanalizujemy także skład masy ciała pod kątem zawartości tkanki tłuszczowej, wody i masy mięśniowej. Dzięki tym pomiarom będzie możliwa ocena postępów i efektów treningów.

Nie spoczniemy też w przerwach między treningami. Zabierzemy Was w najpiękniejsze zakątki wyspy, perły Oceanu Indyjskiego. Zanzibar w przeszłości był portugalską bazą handlową. Słynie ze wspaniałych plaż, rafy koralowej i największych na świecie upraw goździków.

Zadzwoń, napisz i zapytaj!

Igor Olejniczak Legalnomads

Igor Olejniczak

+48 501740604
igor@legalnomads.pl

Artur

Artur Makowski

+48 600 008 967
artur@legalnomads.pl

Skontaktuj się z nami, by zarezerwować miejsca i poznać szczegóły wyprawy.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Igora Olejniczaka, prowadzącego działalność pod firmą „LEGAL NOMADS, RECTRUE IGOR OLEJNICZAK” z zakładem głównym pod adresem: ul. Pielęgniarska 16, 51-180 Wrocław, NIP: 8942523995, moich danych osobowych, w tym mojego imienia i nazwiska oraz adresu e-mail, w celach związanych z korzystaniem z serwisu internetowego, w tym z formularza kontaktowego w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  [recaptcha]

  Pachnący przyprawami Zanzibar

  Na niespełna 1,7 tys. km kwadratowych zamieszkuje około 700 tysięcy ludzi. Stara część stolicy – Stone Town – jest wpisana na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. To kolorowa i tętniąca życiem mieszanka stylów, kultur o bogatej przeszłości, na ślady której natykamy się na każdym kroku. Widać wyraźne wpływy kultury arabskiej, chińskiej, holenderskiej i brytyjskiej. To tutaj urodził się lider legendarnej brytyjskiej grupy Queen – Freddie Mercury.

  Zanzibar jest potentatem w dziedzinie eksportu przypraw. Klimat umożliwia uprawę goździków, gałki muszkatołowej, cynamonu i pieprzu, dlatego jest często określany mianem Wyspy Przypraw. Dzisiaj to także wakacyjna wyspa – wspaniałe warunki naturalne i wysoki poziom usług turystycznych przyciągają tu miłośników dziewiczych plaż i pięknych krajobrazów. Plaże mają piasek o zadziwiającej konsystencji białego pudru, a kolor oceanu jest niewiarygodnie szmaragdowy.