Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May na naszej trasie! Uwielbiamy takie niespodziewane przygody! Tysiące kilometrów stąd przecięły się dwie wspaniałe podróże: nasza i ich. The Grand Tour, nowy program byłej ekipy Top Gear, ma ścisły związek z kultową serią. Panowie porzucają studio na rzecz scenerii 36 krajów świata na różnych kontynentach.

clarkson - DSCN5877.jpgW listopadzie zeszłego roku trójka motoryzacyjnych zapaleńców powróciła na ekrany w doskonałej formie. My spotkaliśmy ich na granicy Namibii i Angoli, mogąc przez chwilę zobaczyć z bliska jak pracują, jak bardzo są autentyczni i jak swoją pasje przekuwają w emocje, które potem widzimy w The Grand Tour!

Zdjęcia, które prezentujemy udało się nam wykonać podczas majowego Projektu Namibia. Na prośbę ekipy prezentujemy je dopiero po oficjalnej premierze tego odcinka. Chyba nikt z nas nie liczył na tak wyjątkowe spotkanie i to w takim miejscu! Ta wyjątkowa niespodzianka utwierdza nas w przekonaniu, że nasze trasy wybierają tylko najlepsi! Mamy też jedno wspólne miejsce w Botswanie, zobaczcie!

Pozdrawiamy również Elę, Martę, Dagę, Dominikę, Marcina, Roberta, Maćka, Krzysia i Marka. Mocna ekipa!